Elif Aksu ile Vinicius Junior yan yana

yedek-parça-ünlü-sosyete
Türk model Elif Aksu, Real Madrid'in Barcelona'yı 2-0 mağlup ettiği El Clasico'yu Santiago Bernabéu'da tribünden takip etti. Aksu, maç sonunda ise Madrid'in yıldız futbolcusuyla eğlendi

yedek parça

Türk model Elif Aksu, Real Madrid’in Barcelona’yı 2-0 mağlup ettiği El Clasico’yu Santiago Bernabéu’da tribünden takip etti. Aksu, maç sonunda ise Madrid’in yıldız futbolcusuyla eğlendi.

Geçtiğimiz yıl Ibiza’da tatil yaptığı sırada karıştığı bir kazayla tanınan ve daha sonra ise futbolcu Neymar ile oynadığı reklam filmiyle gündeme gelen Türk model Elif Aksu, Real Madrid’in yıldızı Vinicius Junior ile Barcelona galibiyetini kutladı.

Aksu, Real Madrid’in Barcelona’yı 2-0 mağlup ettiği El Clasico’yu Santiago Bernabéu’da tribünden takip etti.

İkili maçtan sonra hem Madrid’in galibiyetini, hem de Vinicius Junior’ın golünü kutlamak için bir araya geldi.

O anları Instagram hesabından paylaşan futbolcu, Elif Aksu için ‘arkadaşım’ ifadesini kullandı.

Neymar, 27’nci yaş günününe katılan Aksu’nun, yıldız futbolcuyla el ele poz vermesi o dönem aşk dedikodularını alevlendirmişti.

Elif Aksu, Sakarya’nın merkez ilçesi Adapazarı’ndan Viyana’ya göç eden bir ailenin kızı.

Türkiye, Elif Aksu’yu geçtiğimiz yıl Ibiza’da tatil yaptığı sırada karıştığı bir kazayla tanıdı. Uyuşturucu kullandıktan sonra sevgilisinin yaklaşık 600 bin dolar değerindeki Ferrari’si ile kaza yaptı. Sonrasında ise özel jetle adadan kaçmaya çalıştığı ortaya çıktı.

Kaynak: haberturk.com

Editör: Ahmet Şüphesiz

yedek parça